EUROPA LEAGUE
![ΑΕΚ - Μαρσέιγ: Ο Πάου Λόπεθ κατέθεσε λουλούδια για τον Μιχάλη Κατσούρη](https://www.sport24.gr/img/4644/10214546/347000/we480/480/marseille.jpg)
INTIME SPORTS
Ο τερματοφύλακας της Μαρσέιγ, Πάου Λόπεθ, άφησε στεφάνι λουλούδια στη μνήμη του Μιχάλη Κατσούρη, μπροστά από το πανό που έχουν οι φίλοι της ΑΕΚ στην OPAP Arena.
Η Μαρσέιγ τίμησε τη μνήμη του άτυχου φίλου της ΑΕΚ, Μιχάλη Κατσούρη, μέσω του τερματοφύλακά της, Πάου Λόπεθ. Ο Ισπανός πορτιέρε πήγε και κατέθεσε στεφάνι με λουλούδια μπροστά από το πανό για τον άτυχο φίλο της Ένωσης που έχασε τη ζωή του τον Αύγουστο μετά από επεισόδιο έξω από το γήπεδο της ΑΕΚ, μετά από επέλεαση Κροατών χούλιγκαν.
More Stories
Τέλος ο Χάιμε Λοσάνο από τον πάγκο της εθνικής Μεξικού
Ο Τζοντέι Πόρτερ αιτήθηκε άδεια για να συνεχίσει την καριέρα του στην Ελλάδα, σύμφωνα με το FOX NEWS
Ο Ίνγκασον είναι η πιο πρωταθληματική μεταγραφή που έχει κάνει τα τελευταία χρόνια ο Παναθηναϊκός