«Υπάρχει τρόπος να πεις κάτι ευθέως στην περίπτωση που διαφωνείς. Όταν διαφωνώ με κάτι, προσπαθώ να το λέω με ευγένεια. Δεν ασχολούμαι καθόλου με τις κριτικές, ούτε όταν ξεκίνησα ασχολιόμουν. Με τον εαυτό μου είμαι αυστηρή και επικριτική, με τους άλλους όχι ιδιαίτερα. Όταν θέλω να επιβραβεύσω τον εαυτό μου, του λέω “μπράβο, πάρε μια σοκολάτα”, ανέφερε αρχικά η Μαριάννα Τουμασάτου.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Εκκενώνονται το Παίδων Πεντέλης και το 414 Στρατιωτικό Νοσοκομείο
Τα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων της Δευτέρας
Συρία: Νεκροί πέντε μαχητές οργάνωσης προσκείμενης στο Ιράν από πλήγμα drone