Από τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλίας ανακοινώνεται ότι, σύμφωνα με απόφαση που εκδόθηκε από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού, απαγορεύεται η οργανωμένη μετακίνηση των φιλάθλων της φιλοξενούμενης ομάδας Π.Α.Ε. ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ, κατά τη διεξαγωγή του ποδοσφαιρικού αγώνα της 15ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου του πρωταθλήματος SUPER LEAGUE 2, περιόδου 2023-2024, μεταξύ των ομάδων Π.Α.Ε. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ, ο οποίος θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 15:00΄ στο Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας, για σοβαρούς λόγους διαφύλαξης της δημόσιας τάξης και ασφάλειας.
More Stories
“Πράσινο φως” στην ΑΕΛ από την Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού
Λάρισα: Μέτρα για τις μετακινήσεις και βοοειδών και χοίρων στην περιφέρεια Θεσσαλίας λόγω πανώλης αιγοπροβάτων
Με τον δήμαρχο Τεμπών η διοίκηση της ΑΕΝΟΛ