«Η Μαρία Παπαγεωργίου είναι φίλη μου. Κάθε φορά που βγαίνω με μια κοπέλα είναι και σχέση μου. Είμαστε σε έναν ευρύτερο κύκλο. Από το καλοκαίρι μου χρεώνουν συνέχεια σχέσεις. Τι συζητάμε τώρα για την Μαρία; Είμαστε στην ευρύτερη παρέα όλοι μαζί, είναι κι άλλοι. Είμαι μόνος μου», είπε αρχικά ο Κωνσταντίνος Βασάλος.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Ξάνθη: Ηλικιωμένη επιχείρησε να αυτοκτονήσει – Την έσωσαν αστυνομικοί της ΔΙ.ΑΣ.
Λιβύη: Συμφωνία τερματίζει τις εχθροπραξίες σε προάστιο της Τρίπολης
Νέα αεροπορική επιδρομή της Ρωσίας στο Κίεβο