Η Κατερίνα Στικούδη μάς έχει συνηθίσει σε λαμπερές και τολμηρές εμφανίσεις και δεν έχει σταματήσει να μας εκπλήσσει στιλιστικά και στη δεύτερη εγκυμοσύνη της.
Η pop τραγουδίστρια έκανε μια νέα σέξι εμφάνιση στο πλευρό του αγαπημένου της συζύγου Βαγγέλη Σερίφη με αφορμή τα γενέθλιά του, μάλιστα η Κατερίνα Στικούδη είχε ετοιμάσει δύο τούρτες από σοκολάτα που έγραφαν «Χρόνια πολλά Βαγγέλη μου».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Περισσότερα στο govastiletto.gr
More Stories
Παρίσι 2024: Ένατος ο Μαραμενίδης στην πρώτη ιστιοδρομία στα kite
Φωτιά στην Τανάγρα Βοιωτίας – Zougla
Παρίσι 2024: Η φον Μπρέντοβ-Βερντλ το repeat στο ατομικό ιππικής δεξιοτεχνίας