Μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της διανύει η Άντζελα Δημητρίου, καθώς, η κόρη της, Όλγα Κιουρτσάκη σε λίγους μήνες θα φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι.
Πριν από λίγες εβδομάδες η Όλγα Κιουρτσάκη ανακοίνωσε με μία ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram πως περιμένει το πρώτο της παιδί, καρπό του έρωτά της Φώτη Λιόση.
H κάμερα της εκπομπής Mega Καλημέρα συνάντησε την Άντζελα Δημητρίου, η οποία μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο χαρμόσυνο γεγονός λέγοντας: «Είναι ό, τι καλύτερο. Θα γεμίσει η ζωή μας με κλάματα, φωνές και χαράς. Είμαι έτοιμη, ο Θεός να προσέχει το παιδί μου και να είναι πάντα καλά, γιατί μια μάνα είναι πάντα μάνα», είπε η Άντζελα Δημητρίου.
More Stories
Σαμποτάζ στη Γαλλία: Τη Δευτέρα αποκαθίσταται η ομαλή λειτουργία του σιδηροδρομικού δικτύου
Τραγωδία στην Κυπαρισσία: Στη ΜΕΘ του 401 Στρατιωτικού Νοσοκομείου διακομίζεται ο 19χρονος
Στη σύλληψη 22 ατόμων προχώρησε η ΕΛΑΣ στη Ζάκυνθο