Στο fashion show του Etro είδαμε τη μεγαλύτερη τάση για τη σεζόν Φθινόπωρο-Χειμώνας 2023 και μία από τις αγαπημένες των experts. Το dramatic smokey eye look είναι και πάλι εδώ, στην πιο σέξι και avant-garde εκδοχή του μιας και οι make up artists το δημιούργησαν με σκιές σε κρεμώδη μορφή και με smudge εφέ.
Reuters
Συνδυάζεται με wet look στα μαλλιά που χαρίζει μια grunge-chic πινελιά. Πρόκειται για ένα από τα beauty looks που θα συζητηθούν πολύ και το πιθανότερο είναι να δούμε celebrities, influencers και it girls να το αντιγράφουν άμεσα.
Κεντρική photo: Reuters
More Stories
Σαμποτάζ στη Γαλλία: Τη Δευτέρα αποκαθίσταται η ομαλή λειτουργία του σιδηροδρομικού δικτύου
Τραγωδία στην Κυπαρισσία: Στη ΜΕΘ του 401 Στρατιωτικού Νοσοκομείου διακομίζεται ο 19χρονος
Στη σύλληψη 22 ατόμων προχώρησε η ΕΛΑΣ στη Ζάκυνθο