Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 21 Φεβρουαρίου 2023, 15:35
Ο γγ της ΚΕ του ΚΚΕ Δημήτρης Κουτσούμπας θα παρευρεθεί την Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου, στις 12.30, στην παρουσίαση των υποψήφιων βουλευτών του ΚΚΕ στη Φθιώτιδα, στην αίθουσα του Νέου Μουσείου Σύγχρονης Ελληνικής Ιστορίας (Όθωνος 47).
Το απόγευμα, στις 18.30, θα παρευρεθεί και θα μιλήσει σε σύσκεψη μαζικών φορέων που διοργανώνει η Τομεακή Επιτροπή Φθιώτιδας του ΚΚΕ με θέμα: «Η θέση του ΚΚΕ για την αξιοποίηση των ιαματικών πηγών προς όφελος του λαού». Η σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Acropol, στα Καμμένα Βούρλα.
Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 21 Φεβρουαρίου 2023, 15:35
More Stories
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες στο ERTFLIX
Ντουντουνάκη: «Δυστυχώς δεν βγήκε» – Zougla
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Η Celine Dion έγραψε ιστορία με την καθηλωτική της εμφάνιση πάνω στον πύργο του Άιφελ