Το ευαίσθητο κοινωνικό τους πρόσωπο έδειξαν για ακόμα μία φορά οι “πράσινοι”, καθώς αντιπροσωπεία του ποδοσφαιρικού τμήματος επισκέφθηκε την Παιδιατρική Κλινική του “Μητέρα”, μοιράζοντας δώρα και χαμόγελα στα παιδιά.
Αντιπροσωπεία του Παναθηναϊκού, αποτελούμενη από τους Γιάννη Κώτσιρα, Φώτη Ιωαννίδη, Κάρλος Ζέκα και Ντάνιελ Μαντσίνι, μοίρασε δώρα και χαρά σε παιδιά στην Παιδιατρική Κλινική του “Μητέρα”, σε μια κίνηση έμπρακτης στήριξης στις Άγιες Ημέρες των Χριστουγέννων.
Οι αθλητές του “τριφυλλιού” έγιναν δεκτοί έγινε από τους εργαζόμενους του νοσοκομείου, οι οποίοι τους ευχαρίστησαν θερμά για την επίσκεψή τους αυτή, ενώ τα χαμόγελα των μικρών παιδιών αποτέλεσαν και φέτος τη μεγαλύτερη ανταμοιβή για τους “πράσινους”.//Λ.
![](https://www.ertsports.gr/wp-content/uploads/2023/12/δσδσσδσδ4073870-scaled.jpg)
![](https://www.ertsports.gr/wp-content/uploads/2023/12/δσδσδσ4073864-scaled.jpg)
![](https://www.ertsports.gr/wp-content/uploads/2023/12/δσσδσδσδ4073872-scaled.jpg)
![](https://www.ertsports.gr/wp-content/uploads/2023/12/δσδσδσ4073839-scaled.jpg)
![](https://www.ertsports.gr/wp-content/uploads/2023/12/δσσδσδδσ4073817-scaled.jpg)
![](https://www.ertsports.gr/wp-content/uploads/2023/12/ΔΣΔΣΔΣΣΔ4073820-1-scaled.jpg)
![](https://www.ertsports.gr/wp-content/uploads/2023/12/ΣΔΣΔΣ4073819-scaled.jpg)
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)