Μητέρα που κρατούσε από το χέρι το τρίχρονο παιδί της, χθες το πρωί, δέχθηκε επίθεση από αγέλη αδέσποτων σκύλων έξω από το 1ο Δημοτικό Σχολείο της πόλης του Αλμυρού, δίπλα στην εκκλησία του Αγίου Δημητρίου, με αποτέλεσμα και λόγω της αστραπιαίας αντίδρασης να γλιτώσει το παιδί της από τα σαγόνια σκυλιού, αλλά να δεχθεί η ίδια την επίθεση του σκύλου στον μηρό.
www.ertnews.gr
More Stories
Ολοκλήρωση προγράμματος «Αθλητικό Καλοκαίρι 2024»
Δημητριάδας Ιγνάτιος: Το πρόσωπο της γυναίκας είναι ιερό
Δύο νέες νοσηλεύτριες στο Νοσοκομείο Βόλου