«Στο σχολείο ήμουν ασχημόπαπο, νιώθω ότι είχα μια γοητεία. Τις είχα τις κατακτήσεις και τα φλέρτ μου αλλά αυτό δε νομίζω ότι έχει να κάνει με το “ωραίος του σχολείου”, συνήθως οι ωραίοι του σχολείου δεν έχουν κατακτήσεις και φλερτ. Σαν μπαμπάς θεωρώ πως είμαι καλός. Θα ήθελα να έχω μπαμπά. Το μόνο μου παράπονο, που δε ξέρω αν είναι καλό ή κακό, είναι το ότι δε με βλέπει όσο θα ήθελα. Το ερώτημα δεν είναι αν θέλω άλλο παιδί, αλλά αν μπορείς να ανταπεξέλθεις σε 2, 3 ή περισσότερα παιδιά, δε με ενδιαφέρει αν θα είναι κόρη ή γιος», είπε αρχικά ο Δήμος Αναστασιάδης.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Σαν σήμερα 14 Αυγούστου ολοκληρώθηκε η τουρκική εισβολή στην Κύπρο
Βραζιλία: Κατασχέθηκαν πόροι αξίας 50 εκατ. ευρώ στο πλαίσιο ευρείας επιχείρησης κατά της μαφίας
Χαλκιδική: Στον εισαγγελέα σήμερα η ομαδάρχης- Η ανακοίνωση της κατασκήνωσης για τον πνιγμό της 8χρονης στην πισίνα