Λίγες ημέρες μετά τον θάνατο του Νίκου Φλωρινιώτη από καρκίνο, η αδερφή του, Άννα αλλά και η στενή τους φίλη, Γωγώ Γαρυφάλλου διασκέδασαν σε νυχτερινό κέντρο για τα γενέθλια της δεύτερης.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Λίγες ημέρες μετά τον θάνατο του Νίκου Φλωρινιώτη από καρκίνο, η αδερφή του, Άννα αλλά και η στενή τους φίλη, Γωγώ Γαρυφάλλου διασκέδασαν σε νυχτερινό κέντρο για τα γενέθλια της δεύτερης.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Έδεσε την πρώην του σε δέντρο για να πεθάνει
Μαυροβούνιο – Ελλάδα 5-2 (Δεύτερο οκτάλεπτο)
Στην Σταντάρ Λιέγης ο Αλεξανδρόπουλος