Μία όμορφη Αποκριάτικη παιδική εκδήλωση θα λάβει χώρα στις 4 το μεσημέρι του ερχόμενου Σαββάτου, 25 Φεβρουαρίου, στην πλατεία Δημαρχείου των Φαρσάλων, υπό τη διοργάνωση του Δήμου Φαρσάλων και του ΟΠΑΚΠΑ.
Επαγγελματίες διασκεδαστές θα χαρίσουν χαρούμενες στιγμές σε μικρούς και μεγάλους, ενώ τα παιδιά των ΚΔΑΠ του Δήμου θα κατασκευάζουν αποκριάτικες μάσκες που θα μοιράζουν στους παρευρισκόμενους.
More Stories
Στην Κέρκυρα η Χορωδία music Arte Ελασσόνας
Φεστιβάλ Σκόρδου Πλατυκάμπου – Πλήθος κόσμου στις εκδηλώσεις
Νύχτες κινηματογράφου στο Διαχρονικό Μουσείο Λάρισας