Έτοιμη για να κάνει… πρωτοχρονιάτικο δώρο στον Κάρλος Καρβαλιάλ είναι η διοίκηση του Ολυμπιακού, μιας και συμφώνησε με όλους τους εμπλεκόμενους για την προσθήκη του Ισπανού επιθετικού.
Ως “ερυθρόλευκος” πρέπει να λογίζεται πλέον ο Φραν Ναβάρο, μιας και ο Ολυμπιακός συμφώνησε με την Πόρτο για το δανεισμό του. Ο 25χρονος σέντερ φορ αναμένεται στη χώρα μας έως την Κυριακή (31/12), ώστε να ολοκληρώσει το τυπικό σκέλος της μεταγραφής. Παράλληλα, η περίπτωση του Αντρέ Όρτα βρίσκεται στην τελική ευθεία.
Περισσότερα σε λίγο…
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)