Ο Άγιος Βασίλης και τα ξωτικά θα κυκλοφορούν από αύριο Σάββατο 16 Δεκεμβρίου και μέχρι τις 7 Ιανουαρίου στο κέντρο της Λάρισας και ειδικότερα στην Πλατεία Ταχυδρομείου.
Επίσης, face painting και δημιουργική απασχόληση για παιδιά με χριστουγεννιάτικες κατασκευές, θα συμπληρώνουν τις δράσεις του Δήμου Λαρισαίων για τους μικρούς φίλους, ενώ στην Πλατεία έχει στηθεί και παγοδρόμιο.
Ο Άγιος Βασίλης, τα ξωτικά θα βρίσκονται καθημερινά στην πλατεία Ταχυδρομείου από τις 11 το πρωί εως τις 2 το μεσημέρι και από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 9 το βράδυ.
More Stories
B.Κόκκαλης για λειψυδρία στη Θεσσαλία: «Οφείλουμε να δράσουμε χθες για να εξασφαλίσουμε το αύριο»
Αλλαγή χώρου για τη λαϊκή αγορά στα Φάρσαλα λόγω του παζαριού
Λάρισα: Τιμούν τη μνήμη του Κώστα Βιδάλη